« Edellinen | Seuraava »

Kauden 2019 - 2020 pelikierrokset

 
rata 1.kierros TO 19.9. tulos 2.kierros TO 26.9. tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 SaSäSe93ke - TuTut 8 - 0 Hukkakaato - B All In 4 - 4
3 - 4 Salakaatajat - Siniharmaat 6 - 2 TuTut - BC Tumpelot 2 - 6
  Klo 19.00!   Klo 19.00!  
1 - 2 Viirus - Taskunarrit

0 - 8

Siniharmaat - SaSäSe93ke 6 - 2
3 - 4 Siipiveikot - Zägä 0 - 8 Salakaatajat - Taskunarrit 6 - 2
5 - 6 Pyssäri - Hoikat 4 - 4 Zägä - Viirus 0 - 8
7 - 8 Mestaajat - Kaatoränni 4 - 4 Siipiveikot- Hoikat 0 - 8
9 - 10 Helmiorvokki - Puroporukka 6 - 2 Pyssäri - Kaatoränni 2 - 6
11 - 12 Nakkepyy - Pin Pals 8 - 0 Puroporukka - Mestaajat 2 - 6
13 - 14 B All In - UKK 6 - 2 Pin Pals - Helmiorvokki 4 - 4
15 - 16 BC Tumpelot - Hukkakaato 2 - 6 UKK - Nakkepyy 2 - 6
rata 3.kierros TO 3.10. tulos 4.kierros TO 10.10. tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 Hoikat - Kaatoränni 8 - 0 Mestaajat - Taskunarrit 4 - 4
3 - 4 Nakkepyy - Viirus 2 - 6 Helmiorvokki - Zägä 6 - 2
  Klo 19.00!



 
Klo 19.00!  
1 - 2 Siipiveikot - Pyssäri 6 - 2 Hoikat - Nakkepyy 2 - 6
3 - 4 Zägä - UKK 2 - 6 Kaatoränni - B All In 6 - 2
5 - 6 Mestaajat - Helmiorvokki 2 - 6 Puroporukka - BC Tumpelot 6 - 2
7 - 8 Salakaatajat - TuTut 2 - 6 Pin Pals - SaSäSe93ke 4 - 4
9 - 10 Puroporukka - Taskunarrit 2 - 6 UKK - Salakaatajat 8 - 0
11 - 12 Pin Pals - B All In 8 - 0 Hukkakaato - Viirukset 2 - 6
13 - 14 Siniharmaat - Hukkakaato 2 - 6 Siipiveikot - TuTut 2 - 6
15 - 16 SaSäSe93ke - BC Tumpelot 8 - 0 Pyssäri - Siniharmaat 6 - 2
rata 5.kierros TO 17.10 tulos 6.kierros TO 24.10 tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 Puroporukka - Viirus 0 - 8 UKK - Helmiorvokki 4 - 4
3 - 4 Siipiveikot - Pin Pals 4 - 4 Pyssäri - Puroporukka 2 - 6
  Klo 19.00!   Klo 19.00!  
1 - 2 Pyssäri - UKK 0 - 8 B All In - TuTut 8 - 0
3 - 4 Mestaajat - Hukkakaato 6 - 2 Siniharmaat - BC Tumpelot 4 - 4
5 - 6 Helmiorvokki - TuTut 6 - 2 SaSäSe93ke - Taskunarrit 6 - 2
7 - 8 Nakkepyy - Siniharmaat 2 - 6 Zägä - Salakaatajat

8 - 0

9 - 10 Taskunarrit - B All In 6 - 2 Viirus - Hoikat 8 - 0
11 - 12 BC Tumpelot - Zägä 2 - 6 Kaatoränni - Siipiveikot 8 - 0
13 - 14 Hoikat - SaSäSe93ke 0 - 8 Hukkakaato - Nakkepyy 6 - 2
15 - 16 Salakaatajat - Kaatoränni 0 - 8 Pin Pals - Mestaajat 0 - 8
rata 7.kierros TO 31.10. tulos    
  klo 17.00!      
1 - 2 Siniharmaat - Siipiveikot 2 - 6    
3 - 4 Taskunarrit - Pyssäri 2 - 6    
  Klo 19.00!      
1 - 2 Mestaajat - Zägä 8 - 0    
3 - 4 helmiorvokki - Hoikat 8 - 0    
5 - 6 Nakkepyy - Kaatoränni 0 - 8    
7 - 8 Puroporukka - B All In 6 - 2    
9 - 10 BC Tumpelot - Pin Pals 0 - 8    
11 - 12 SaSäSe93ke - UKK 2 - 6    
13 - 14 Hukkakaato - Salakaatajat 8 - 0    
15 - 16 Viirus - TuTut 0 - 8    
rata PISTEKIERROS TO 7.11. tulos    
  klo 17.00!      
1 - 2 Helmiorvokki - Mestaajat 15 - 12    
3 - 4 Kaatoränni - Viirus 14 - 10    
  Klo 19.00!      
1 - 2 SaSäSe93ke - Taskunarrit 8 - 11    
3 - 4 UKK - Pin Pals 9 - 6    
5 - 6 Hukkakaato - Zägä 2 - 16    
7 - 8 Puroporukka - Nakkepyy 19 - 1    
9 - 10 Siniharmaat - TuTut 7 - 3    
11 - 12 B All In - Hoikat 18 - 20    
13 - 14 BC Tumpelot - Pyssäri 17 - 13    
15 - 16 Salakaatajat - Siipiveikot 4 - 5    
rata 8.kierros TO 14.11. tulos 9.kierros TO 21.11. tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 Pyssäri - Pin Pals 6 - 2 BC Tumpelot - Hoikat 8 - 0
3 - 4 UKK - Mestaajat 2 - 6 Kaatoränni - SaSäSe93ke 1 - 7
  Klo 19.00!   Klo 19.00!

 
1 - 2 Hukkakaato - Helmiorvokki 6 - 2 Salakaatajat - Puroporukka 2 - 6
3 - 4 Nakkepyy - TuTut 0 - 8 Pin Pals - Viirus 0 - 8
5 - 6 B All In - Siniharmaat 6 - 2 UKK - Siipiveikot 8 - 0
7 - 8 Taskunarrit - BC Tumpelot 4 - 4 Pyssäri - Hukkakaato 6 - 2
9 - 10 SaSäSe93ke - Zägä 2 - 6 TuTut - Mestaajat 6 - 2
11 - 12 Salakaatajat - Hoikat 0 - 8 Siniharmaat - Helmiorvokki 2 - 6
13 - 14 Viirus - Kaatoränni 2 - 6 Taskunarrit - Nakkepyy 8 - 0
15 - 16 Puroporukka - Siipiveikot 8 - 0 Zägä - B All In 2 - 6
rata RAUMAKIERROS TO 28.11. tulos SIJOITUSSARJA TO 5.12.  
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 B All In - Pyssäri 8 - 6 Siniharmaat - Salakaatajat 8 - 0
3 - 4 BC Tumpelot - TuTut 6 - 6 Nakkepyy - Siipiveikot 2 - 6
         
  Klo 19.00!   Klo 19.00!  
1 - 2 Hukkakaato - Pin Pals 6 - 8 Kaatoränni - Helmiorvokki 2 - 6
3 - 4 Siniharmaat - Nakkepyy 2 - 4 UKK - B All In 6 - 2
5 - 6 Salakaatajat - Siipiveikot 0 - 2 Puroporukka - SaSäSe93ke 0 - 8
7 - 8 Helmiorvokki - Mestaajat 2 - 8 BC Tumpelot - Hukkakaato 6 - 2
9 - 10 Kaatoränni - Viirus 4 - 2 Mestaajat - Hoikat 4 - 4
11 - 12 Puroporukka - Taskunarrit 4 - 2 Viirus - Zägä 0 - 8
13 - 14 SaSäSe93ke - Hoikat 2 - 8 Taskunarrit - Pyssäri 8 - 0
15 - 16 UKK - Zägä 8 - 8 TuTut - Pin Pals  
HENKILÖKOHTAINEN KINKKUKISA TO 12.12 KLO 19:00!        
         
rata 10.kierros TO 9.1.2020 tulos    
  klo 17.00!      
1 - 2 Zägä - Nakkepyy      
3 - 4 B All In - Hoikat      
  Klo 19.00!      
1 - 2 Kaatoränni - BC Tumpelot      
3 - 4 SaSäSe93ke - Puroporukka      
5 - 6 Pin Pals - Salakaatajat      
7 - 8 UKK - Viirus      
9 - 10 Siipiveikot - Hukkakaato      
11 - 12 Pyssäri - TuTut      
13 - 14 Mestaajat - Siniharmaat      
15 - 16 Taskunarrit - Helmiorvokki      
rata 11.kierros TO 16.1.2020 tulos 12.kierros TO 23.1.2020 tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 Hukkakaato - Puroporukka   Taskunarrit - UKK  
3 - 4 TuTut - UKK   Nakkepyy - Salakaatajat  
  Klo 19.00!   Klo 19.00!  
1 - 2 Zägä - Pin Pals   TuTut - Kaatoränni  
3 - 4 Hoikat - Mestaajat   Puroporukka - Pin Pals  
5 - 6 Siniharmaat - Kaatoränni   Viirus - Mestaajat  
7 - 8 SaSäSe93ke - Helmiorvokki   Siniharmaat - Zägä  
9 - 10 Pyssäri - Nakkepyy   B All In - Helmiorvokki  
11 - 12 Siipiveikot - Taskunarrit   Hoikat - Hukkakaato  
13 - 14 Salakaatajat - B All In   BC Tumpelot - Pyssäri  
15 - 16 BC Tumpelot - Viirus   Siipiveikot - SaSäSe93ke  
rata 13.kierros TO 30.1.2020 tulos 14.kierros TO 6.2.2020 tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 Kaatoränni - Hukkakaato   Helmiorvokki - BC Tumpelot  
3 - 4 Pin Pals - Taskunarrit   Mestaajat - Siipiveikot  
  Klo 19.00!   Klo 19.00!  
1 - 2 SaSäSe93ke - Viirus   Puroporukka - Siniharmaat  
3 - 4 UKK - Hoikat   Viirus - Pyssäri  
5 - 6 Siniharmaat - TuTut   Salakaatajat - SaSäSe93ke  
7 - 8 BC Tumpelot - Mestaajat   B All In - Nakkepyy  
9 - 10 Salakaatajat - Siipiveikot   Pin Pals - UKK  
11 - 12 Helmiorvokki - Nakkepyy   Zägä - Kaatoränni  
13 - 14 Puroporukka - Zägä   TuTut - Hoikat  
15 - 16 B All In - Pyssäri   Hukkakaato - Taskunarrit  
rata RAUMAKIERROS TO 13.2.2020 tulos 15.kierros TO 20.2.2020 tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 A1 - B1   Nakkepyy - SaSäSe93ke  
3 - 4 A2 - B2   Pyssäri - Helmiorvokki  
  Klo 19.00!   Klo 19.00!  
1 - 2 A3 - B3   Pin Pals - Hukkakaato  
3 - 4 A4 - B4   B All In - Siipiveikot  
5 - 6 A5 - B5   Kaatoränni - Puroporukka  
7 - 8 A6 - B6   TuTut - Taskunarrit  
9 - 10 A7 - B7   Siniharmaat - Viirus  
11 - 12 A8 - B8   Mestaajat - Salakaatajat  
13 - 14 A9 - B9   UKK - BC Tumpelot  
15 - 16 A10 - B10   Hoikat - Zägä  
rata 16.kierros TO 27.2.2020 tulos 17. kierros TO 5.3.2020 tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 TuTut - Zägä   B All In - Mestaajat  
3 - 4 Viirus - B All In   SaSäSe93ke - Hukkakaato  
  Klo 19.00!   Klo 19.00!  
1 - 2 Helmiorvokki - Kaatoränni   BC Tumpelot - Salakaatajat  
3 - 4 Salakaatajat - Pyssäri   Taskunarrit - Kaatoränni  
5 - 6 Hoikat - Pin Pals   Siipiveikot - Nakkepyy  
7 - 8 Hukkakaato - UKK   Zägä - Pyssäri  
9 - 10 Siipiveikot - BC Tumpelot   Hoikat - Siniharmaat  
11 - 12 Taskunarrit - Siniharmaat   UKK - Puroporukka  
13 - 14 SaSäSe93ke - Mestaajat   Helmiorvokki - Viirus  
15 - 16 Nakkepyy - Puroporukka   TuTut - Pin Pals  
rata PISTEKIERROS TO 12.3.2020 tulos 18.kierros 19.3.2020 tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 A6 - B6   Pin Pals - Siniharmaat  
3 - 4 A7 - B7   Kaatoränni - UKK  
  Klo 19.00!   Klo 19.00!  
1 - 2 A8 - B8   Nakkepyy - Mestaajat  
3 - 4 A9 - B9   Pyssäri - SaSäSe93ke  
5 - 6 A10 - B10   BC Tumpelot - B All In  
7 - 8 A1 - B1   Hoikat - Puroporukka  
9 - 10 A2 - B2   Hukkakaato - TuTut  
11 - 12 A3 - B3   Viirus - Siipiveikot  
13 - 14 A4 - B4   Zägä - Taskunarrit  
15 - 16 A5 - B5   Helmiorvokki - Salakaatajat  
rata 19.kierros TO 26.3.2019 tulos PORIKIERROS TO 2.4.2019 tulos
  klo 17.00!   klo 17.00!  
1 - 2 Viirus - Salakaatajat   A1 - B1  
3 - 4 Puroporukka - TuTut   A2 - B2  
  Klo 19.00!   Klo 19.00!  
1 - 2 Taskunarrit - Hoikat   A3 - B3  
3 - 4 BC Tumpelot - Nakkepyy   A4 - B4  
5 - 6 Hukkakaato - Zägä   A5 - B5  
7 - 8 Helmiorvokki - Siipiveikot   A6 - B6  
9 - 10 Mestaajat - Pyssäri   A7 - B7  
11 - 12 B All In - SaSäSe93ke   A8 - B8  
13 - 14 Kaatoränni - Pin Pals   A9 - B9  
15 - 16 Siniharmaat - UKK   A10 - B10  
rata SIJOITUSSARJA 9.4.2019 tulos    
  klo 17.00!      
1 - 2 A1 - A2      
3 - 4 B1 - B2      
  Klo 19.00!      
1 - 2 B7 - B8      
3 - 4 A7 - A8      
5 - 6 B5 - B6      
7 - 8 A5 - A6      
9 - 10 B3 - B4      
11 - 12 A3 - A4      
13 - 14 A9 - A10      
15 - 16 B9 - B10      
HENKILÖKOHTAINEN MESTARUUSKILPAILU 16.4.2019 KLO 19:00        
         
         
         
         
FINAALI & BANKENTTI 23.4.19 KLO 18:00        
rata 1.kierros klo 18.00 (2s. peleinä) tulos Finaali (1 s.)  
1 - 2 14 vs. 13      
3 - 4 12 vs. 11      
5 - 6 20 vs. 19 vs. 18 (BAKER)      
7 - 8 17 vs. 16 vs. 15 (BAKER)      
9 A1B4 - A3B2 (Välierä 1srj.)      
10 A2B3 - A4B1 (Välierä 1srj.)      
11 - 12 10 vs. 9      
13 - 14 8 vs. 7      
15 - 16 6 vs. 5      
         
         
rata Mitalipelit (1 s.)   tulos  
1 - 2        
3 - 4        
5 - 6        
7 - 8        
9 - 10        
11 - 12        
13 - 14        
15 - 16        
         
 
Päivitetty 11.12.2019

Otetaanko mittaa?


BOWLING4YOU PORI

Puinnintie 4
28360 Pori

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 631 6600 
porinkeilahalli@bowling4you.fi 

Porin Aukioloajat & Hinnasto
Porin Online-varaus

   

 


BOWLING4YOU RAUMA

Valtakatu 15
26100 Rauma

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 822 1922
info@raumankeilahalli.fi

Rauman Aukioloajat & Hinnasto
Rauman Online-varaus

  

Lisätietoa evästekäytännöstä »