Bowling4You tiedottaa


 

Kauden 2020 - 2021 pelikierrokset

 

HUOM!!!

SENIORIEN SM-KILPAILUT SIIRTYIVÄT PELATTAVAKSI ENSI SYKSYYN. 

ALKUPERÄINEN AIKATAULU SIIS PITÄÄKIN PAIKKANSA, BANKETTI JÄRJESTETÄÄN 29.4.2021 JA 4.3.2021 ON PELIKIERROS. 

PAHOITTELUT MUUTOKSISTA.. 

rata 1.kierros TO 8.10 tulos 2.kierros TO 15.10   tulos
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 Salakaatajat - Siniharmaat 0 - 8 Nakkepyy - UKK 2 - 6
3 - 4 TuTut - Good Dreams 6 - 2 Mestaajat - Zägä 2 - 6
7 - 8 Virus - BC Tumpelot 6 - 2 Pyssäri - B All In 2 - 6
9 - 10 Taskunarrit - Puroporukka 8 - 0 KRIS Satakunta - Good Dreams 6 - 2
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 SaSäSe93ke - Pin Pals 2 - 6 TuTut - Pin Pals 0 - 8
3 - 4 Hukkakaato - Zägä 2 - 6 Goblins - Taskunarrit 6 - 2
7 - 8 KRIS Satakunta - Hoikat 6 - 2 Salakaatajat - Puroporukka 0 - 8
9 - 10 Mestaajat - UKK 2 - 6 Hukkakaato - Siniharmaat 6 - 2
13 - 14 Nakkepyy - B All In 6 - 2 Helmiorvokki - BC Tumpelot 2 - 6
15 - 16 Helmiorvokki - Pyssäri 6 - 2 Virus - Hoikat 4 - 4
HUILI Goblins       SaSäSe93ke      
rata 3.kierros TO 22.10.   tulos 4.kierros TO 29.10.   tulos
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 Hukkakaato - Puroporukka 8 - 0 Salakaatajat - Goblins 2 - 6
3 - 4 KRIS Satakunta - Pin Pals 0 - 8 BC Tumpelot - UKK 2 - 6
7 - 8 Helmiorvokki - Hoikat 6 - 2 SaSäSe93ke - TuTut 2 - 6
9 - 10 B All In - BC Tumpelot 4 - 4 Hukkakaato - Taskunarrit 0 - 8
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 Pyssäri - UKK 2 - 6 Mestaajat - Puroporukka 0 - 8
3 - 4 Salakaatajat - Taskunarrit 5 - 3 Pyssäri - Zägä 6 - 2
7 - 8 Mestaajat - Siniharmaat 6 - 2 Nakkepyy - Siniharmaat 0 - 8
9 - 10 Nakkepyy - Zägä 1 - 7 Virus - Pin Pals 4 - 4
13 - 14 Goblins - SaSäSe93ke 8 - 0 Helmiorvokki - Good Dreams 6 - 2
15 - 16 Virus - Good Dreams 2 - 6 B All In - Hoikat 0 - 8
HUILI TuTut       KRIS Satakunta      
rata 5.kierros TO 5.11   tulos 6.kierros TO 12.11   tulos
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 Siniharmaat - Pyssäri 8 - 0 B All In - Pin Pals 4 - 4
3 - 4 Mestaajat - Taskunarrit 0 - 8 Zägä - Hoikat 4 - 4
7 - 8 Goblins - TuTut 8 - 0 KRIS Satakunta - TuTut 0 - 8
9 - 10 Hukkakaato - Salakaatajat 2 - 6 UKK - Good Dreams 2 - 6
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 KRIS Satakunta - SaSäSe93ke 0 - 8 BC Tumpelot - Siniharmaat 2 - 6
3 - 4 Nakkepyy - Puroporukka 0 - 8 Pyssäri - Puroporukka 2 - 6
7 - 8 Helmiorvokki - Pin Pals 8 - 0 Nakkepyy - Taskunarrit 2 - 6
9 - 10 B All In - Good Dreams 8 - 0 Virus - SaSäSe93ke 6 - 2
13 - 14 Hoikat - UKK 2 - 6 Mestaajat - Salakaatajat 6 - 2
15 - 16 BC Tumpelot - Zägä 6 - 2 Goblins - Hukkakaato 6 - 2
HUILI Virus       Helmiorvokki      
rata 7.kierros TO 19.11   tulos        
  klo 17.00!              
1 - 2 BC Tumpelot - Puroporukka 8 - 0        
3 - 4 Helmiorvokki - SaSäSe93ke 6 - 2        
7 - 8 Salakaatajat - Nakkepyy 4 - 4        
9 - 10 Hoikat - Siniharmaat 6 - 2        
  Klo 19.00!              
1 - 2 Mestaajat - Hukkakaato 4 - 4        
3 - 4 Goblins - KRIS Satakunta 8 - 0        
7 - 8 Virus - TuTut 4 - 4        
9 - 10 UKK - Pin Pals 1 - 7        
13 - 14 Pyssäri - Taskunarrit 2 - 6        
15 - 16 Zägä - Good Dreams 2 - 6        
HUILI B All In              
rata 8. kierros TO 26.11   tulos SIJOITUSSARJA TO 3.12 tulos
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 Goblins - Mestaajat 6 - 2 Goblins - Taskunarrit 12 - 4
3 - 4 Good Dreams - Siniharmaat   Hoikat - Helmiorvokki 0 - 16
7 - 8 Virus - KRIS Satakunta 8 - 0 Pin Pals - Siniharmaat  
9 - 10 Nakkepyy - Hukkakaato 0 - 8 Zägä - BC Tumpelot 0 - 16
11 - 12         Virus - UKK 12 - 4
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 Helmiorvokki - TuTut 6 - 2 Hukkakaato - Puroporukka 4 - 12
3 - 4 Pyssäri - Salakaatajat 8 - 0 TuTut - Pyssäri 4 - 12
7 - 8 B All In - SaSäSe93ke 0 - 8 B All In - SaSäSe93ke 16 - 0
9 - 10 BC Tumpelot - Taskunarrit 4 - 4 Mestaajat - Salakaatajat 16 - 0
13 - 14 Hoikat - Puroporukka 6 - 2 Good Dreams - Nakkepyy 12 - 4
15 - 16 Zägä - Pin Pals 8 - 0 KRIS Satakunta - oma ka.  16 - 0
HUILI UKK              
                 
                 
HENKILÖKOHTAINEN KINKKUKISA TO 10.12 KLO 17:00 & 19:00!  
                 
rata 9.kierros TO 7.1.2021 tulos        
  klo 17.00!              
1 - 2 Pyssäri - Hukkakaato 6 - 2        
3 - 4 Taskunarrit - Hoikat 6 - 2        
7 - 8 Pin Pals - Siniharmaat 8 - 0        
9 - 10 Goblins - Virus 8 - 0        
  Klo 19.00!              
1 - 2 Helmiorvokki - KRIS Satakunta 6 - 2        
3 - 4 BC Tumpelot - Salakaatajat 6 - 2        
7 - 8 Good Dreams - Puroporukka 2 - 6        
9 - 10 UKK - SaSäSe93ke 2 - 6        
13 - 14 B All In - TuTut 8 - 0        
15 - 16 Nakkepyy - Mestaajat 2 - 6        
HUILI Zägä              
                 
                 
rata PORIKIERROS TO 14.1. tulos 10.kierros TO 21.1.    
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 Nakkepyy     6 B All In - KRIS Satakunta 8 - 0
3 - 4 KRIS Satakunta - Salakaatajat 0 - 2 Helmiorvokki - Virus 2 - 6
7 - 8 SaSäSe93ke - TuTut     8 - 8 Nakkepyy - Goblins 0 - 8
9 - 10 Zägä - Good Dreams   2 - 2 Pyssäri - Mestaajat 6 - 2
11 - 12 Hukkakaato - Siniharmaat   6 - 8        
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 Goblins - Helmiorvokki   4 - 8 BC Tumpelot - Hukkakaato 4 - 4
3 - 4 BC Tumpelot - Taskunarrit 2 - 6 UKK - TuTut 4 - 4
7 - 8 Puroporukka - B All In   8 - 0 Hoikat - Salakaatajat 8 - 0
9 - 10 Virus - Pin Pals     2 - 7 Zägä - SaSäSe93ke 2 - 6
13 - 14 Mestaajat - Pyssäri     8 - 6 Good Dreams - Taskunarrit 6 - 2
15 - 16 Hoikat - UKK     8 - 6 Pin Pals - Puroporukka 8 - 0 
HUILI         Siniharmaat      
                 
rata 11.kierros TO 28.1.   tulos        
  klo 17.00!              
1 - 2 BC Tumpelot - Mestaajat 8 - 0        
3 - 4 Zägä - TuTut 6 - 2        
7 - 8 Pyssäri - Nakkepyy 8 - 0         
9 - 10 Pin Pals - Taskunarrit 2 - 6        
  Klo 19.00!              
1 - 2 Siniharmaat - SaSäSe93ke 2 - 6        
3 - 4 UKK - KRIS Satakunta 6 - 2        
7 - 8 B All In - Virus 6 - 2        
9 - 10 Goblins - Helmiorvokki 8 - 0        
13 - 14 Hoikat - Hukkakaato 0 - 8        
15 - 16 Good Dreams - Salakaatajat 6 - 2        
HUILI Puroporukka              
rata 12.kierros TO 4.2.   tulos 13.kierros TO 11.2.   tulos
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 Hukkakaato - Good Dreams 8 - 0 B All In - Goblins 2 - 6
3 - 4 SaSäSe93ke - Puroporukka 0 - 8 Helmiorvokki - UKK 2 - 6
7 - 8 Pin Pals - Salakaatajat 8 - 0 Zägä - Virus 6 - 2
9 - 10 Siniharmaat - TuTut 8 - 0 BC Tumpelot - Pyssäri 8 - 0
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 Zägä - KRIS Satakunta 2 - 6 Hoikat - Nakkepyy 6 - 2
3 - 4 Hoikat - Mestaajat 0 - 8 Good Dreams - Mestaajat 6 - 2
7 - 8 UKK - Virus 2 - 6 Siniharmaat - KRIS Satakunta 4 - 4
9 - 10 BC Tumpelot - Nakkepyy 6 - 2 Pin Pals - Hukkakaato 0 - 8
13 - 14 B All In - Helmiorvokki 4 - 4 Puroporukka - TuTut 0 - 8
15 - 16 Goblins - Pyssäri 8 - 0 Taskunarrit - SaSäSe93ke 2 - 6
HUILI Taskunarrit       Salakaatajat      
rata 14.kierros TO 18.2.   tulos 15.kierros TO 25.2.   tulos
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 Puroporukka - KRIS Satakunta 6 - 2 Good Dreams - Pyssäri  
3 - 4 Salakaatajat - SaSäSe93ke 0 - 8 Hoikat - BC Tumpelot  
7 - 8 Pin Pals - Mestaajat 4 - 4 UKK - Goblins 0 - 8
9 - 10 Nakkepyy - Good Dreams 0 - 8 Zägä - B All In 0 - 8
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 BC Tumpelot - Goblins 6 - 2 Siniharmaat - Helmiorvokki 0 - 8
3 - 4 UKK - B All In 3 - 5 Pin Pals - Nakkepyy  
7 - 8 Pyssäri - Hoikat 8 - 0 Puroporukka - Virus 2 - 6
9 - 10 Helmiorvokki - Zägä 6 - 2 Taskunarrit - KRIS Satakunta 8 - 0
13 - 14 Siniharmaat - Virus 2 - 6 SaSäSe93ke - Hukkakaato 0 - 8
15 - 16 TuTut - Taskunarrit 4 - 4 Salakaatajat - TuTut 0 - 8
HUILI Hukkakaato       Mestaajat      
rata RAUMAKIERROS TO 4.3. tulos 16.kierros TO 11.3.   tulos
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 5 vs. 6 -     Taskunarrit - Virus  
3 - 4 7 vs. 8 -     TuTut - Hukkakaato  
7 - 8 9 vs. 10 -     B All In - Siniharmaat  
9 - 10 11 vs. 12 -     UKK - Zägä  
11 - 13 13 vs. 14              
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 1 vs. 2 -     Hoikat - Goblins  
3 - 4 3 vs. 4 -     BC Tumpelot - Good Dreams  
7 - 8 21 -     Pyssäri - Pin Pals  
9 - 10 19 vs. 20 -     Helmiorvokki - Puroporukka  
13 - 14 17 vs. 18 -     Mestaajat - SaSäSe93ke  
15 - 16 15 vs. 16 -     KRIS Satakunta - Salakaatajat  
HUILI         Nakkepyy      
rata 17.kierros TO 18.3.   tulos 18. kierros TO 25.3.   tulos
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 Hukkakaato - KRIS Satakunta   Pin Pals - Hoikat  
3 - 4 B All In - Puroporukka   Salakaatajat - Helmiorvokki  
7 - 8 SaSäSe93ke - Nakkepyy   Siniharmaat - Zägä  
9 - 10 Taskunarrit - Helmiorvokki   Puroporukka - UKK  
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 Siniharmaat - UKK   Taskunarrit - B All In  
3 - 4 Goblins - Zägä   SaSäSe93ke - Pyssäri  
7 - 8 Good Dreams - Hoikat   TuTut - Nakkepyy  
9 - 10 Pin Pals - BC Tumpelot   Hukkakaato - Virus  
13 - 14 Salakaatajat - Virus   KRIS Satakunta - Mestaajat  
15 - 16 TuTut - Mestaajat   Good Dreams - Goblins  
HUILI Pyssäri       BC Tumpelot      
rata 19.kierros TO 1.4.   tulos 20.kierros TO 8.4.    
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 Nakkepyy - KRIS Satakunta   Zägä - Taskunarrit  
3 - 4 BC Tumpelot - SaSäSe93ke   UKK - Salakaatajat  
7 - 8 Mestaajat - Virus   Puroporukka - Siniharmaat  
9 - 10 B All In - Salakaatajat   TuTut - BC Tumpelot  
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 Goblins - Siniharmaat   B All In - Hukkakaato  
3 - 4 TuTut - Pyssäri   KRIS Satakunta - Pyssäri  
7 - 8 Hukkakaato - Helmiorvokki   Helmiorvokki - Mestaajat  
9 - 10 UKK - Taskunarrit   Virus - Nakkepyy  
13 - 14 Puroporukka - Zägä   Pin Pals - Goblins  
15 - 16 Pin Pals - Good Dreams   SaSäSe93ke - Hoikat  
HUILI Hoikat       Good Dreams      
rata 21.kierros TO 15.4.   tulos SIJOITUSSARJA 22.4.  
  klo 17.00!       klo 17.00!      
1 - 2 TuTut - Hoikat   11 vs. 12 -    
3 - 4 Helmiorvokki - Nakkepyy   13 vs. 14 -    
7 - 8 Virus - Pyssäri   15 vs. 16 -    
9 - 10 Mestaajat - B All In   17 vs. 18 -    
11 - 12         19 vs. 20      
  Klo 19.00!       Klo 19.00!      
1 - 2 KRIS Satakunta - BC Tumpelot   1 vs. 2 -    
3 - 4 SaSäSe93ke - Good Dreams   3 vs. 4 -    
7 - 8 Siniharmaat - Taskunarrit   5 vs. 6 -    
9 - 10 Goblins - Puroporukka   7 vs. 8 -    
13 - 14 Salakaatajat - Zägä   9 vs. 10 -    
15 - 16 UKK - Hukkakaato   21 vs. OMA KA -    
HUILI Pin Pals              
FINAALI & BANKETTI 29.4.2021                
rata 1.kierros klo 18.00 (2s. peleinä) tulos klo 19:00      
1 - 2                
3 - 4                
5 - 6                
7 - 8                
9 -10                
11 - 12                
13 - 14                
15 - 16                
                 
                 
rata Mitalipelit (1 s.)       tulos      
1 - 2                
3 - 4                
5 - 6                
7 - 8                
9 - 10                
11 - 12                
13 - 14                
15 - 16                
 
Päivitetty 26.2.2021

Otetaanko mittaa?


BOWLING4YOU PORI

Puinnintie 4
28360 Pori

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 631 6600 
porinkeilahalli@bowling4you.fi 

Porin Aukioloajat & Hinnasto
Porin Online-varaus

   

 


BOWLING4YOU RAUMA

Valtakatu 15
26100 Rauma

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 822 1922
info@raumankeilahalli.fi

Rauman Aukioloajat & Hinnasto
Rauman Online-varaus

  

Lisätietoa evästekäytännöstä »