Bowling4You tiedottaa


(Julkaistu 11.1.2022)
 
« Edellinen | Seuraava »

Pelikierrokset 2022 Kevät

 

HUOM! 9.3.2022 ALKAEN PELI ALKAVAT JÄLLEEN KLO 19!

rata 1.kierros 26.1. - 27.1. tulos 2.kierros 2.2. - 3.2. tulos
  Keskiviikko klo 18:00   Keskiviikko klo 18:00  
11 - 12 Virus - UKK 0 - 8 B All In - SaSäSe93ke 6 - 2
13 - 14 Pin Pals - Keila-KAhelit 6 - 2 Siniharmaat - Mestaajat 0 - 8
15 - 16 Taskunarrit - Salakaatajat 8 - 0 Hukkakaato - Puroporukka 0 - 8
  Torstai klo 18:00   Torstai klo 18:00  
1 - 2 BC Tumpelot - KRIS Satakunta 6 - 2 Helmiorvokki - BC Zägä 0 - 8
3 - 4 Goblins - TuTut 4 - 4 Goblins - Good Dreams 8 - 0
5 - 6 Helmiorvokki - Pyssäri 6 - 2 BC Tumpelot - Pyssäri 6 - 2
7 - 8 Hukkakaato - Good Dreams 8 - 0 Taskunarrit - TuTut 6 - 2
9 - 10 Siniharmaat - BC Zägä 2 - 6 Pin Pals - KRIS Satakunta 8 - 0
11 - 12 B All In - Puroporukka 6 - 2 Virus - Keila-KAhelit 4 - 4
13 - 14 SaSäSe93ke - Mestaajat 6 - 2 Salakaatajat - UKK 4 - 4
rata 3.kierros 9.2. - 10.2. tulos 4.kierros 16.2. - 17.2. tulos
  Keskiviikko klo 18:00   Keskiviikko klo 18:00  
11 - 12 SaSäSe93ke - UKK 6 - 2 Goblins - Pyssäri 4 - 4
13 - 14 Pin Pals - B All In 2 - 6 Helmiorvokki - Good Dreams 2 - 6
15 - 16 Taskunarrit - Siniharmaat 6 - 2 Hukkakaato - BC Zägä 8 - 0
  Torstai klo 18:00   Torstai klo 18:00  
1 - 2 BC Tumpelot - Hukkakaato 2 - 6 Siniharmaat - Puroporukka 0 - 8
3 - 4 Goblins - Helmiorvokki 6 - 2 B All In - Mestaajat 0 - 8
5 - 6 Mestaajat - Keila-KAhelit 0 - 8 Virus - SaSäSe93ke 0 - 8
7 - 8 Puroporukka - Salakaatajat 6 - 2 BC Tumpelot - TuTut 2 - 6
9 - 10 BC Zägä - KRIS Satakunta 8 - 0 Taskunarrit - KRIS Satakunta 8 - 0
11 - 12 Good Dreams - TuTut 4 - 4 Pin Pals - Salakaatajat 6 - 2
13 - 14 Virus - Pyssäri 0 - 8 Keila-KAhelit - UKK 0 - 8
rata 5.kierros 23.2. - 24.2. tulos 6.kierros 2.3. - 3.3. tulos
  Keskiviikko klo 18:00   Keskiviikko klo 18:00  
11 - 12 BC Zägä - UKK 6 - 2 Hukkakaato - Siniharmaat 0 - 8
13 - 14 Good Dreams - Keila-KAhelit 8 - 0 Helmiorvokki - B All In 2 - 6
15 - 16 Pyssäri - Salakaatajat 8 - 0 Goblins - SaSäSe93ke 8 - 0
  Torstai klo 18:00   Torstai klo 18:00  
1 - 2 TuTut - KRIS Satakunta 4 - 4 BC Tumpelot - Mestaajat 8 - 0
3 - 4 Virus - Hukkakaato 4 - 4 Taskunarrit - Puroporukka 0 - 8
5 - 6 Helmiorvokki - Siniharmaat   Pin Pals - BC Zägä 8 - 0
7 - 8 Goblins - B All In 6 - 2 Good Dreams - UKK 6 - 2
9 - 10 BC Tumpelot - SaSäSe93ke 2 - 6 Pyssäri - Keila-KAhelit 6 - 2
11 - 12 Taskunarrit - Mestaajat 2 - 6 TuTut - Salakaatajat 7 - 1
13 - 14 Pin Pals - Puroporukka 0 - 8 Virus - KRIS Satakunta 6 - 2
rata 7.kierros 9.3. - 10.3. tulos 8. kierros 16.3. - 17.3. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
11 - 12 BC Zägä - TuTut 6 - 2 Hukkakaato - KRIS Satakunta 8 - 0
13 - 14 Good Dreams - Pyssäri 8 - 0 Helmiorvokki - Salakaatajat 0 - 8
15 - 16 Virus - Goblins 6 - 2 Goblins - Keila-KAhelit 4 - 4
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 BC Tumpelot - Helmiorvokki 4 - 4 BC Tumpelot - UKK 6 - 2
3 - 4 Taskunarrit - Hukkakaato 0 - 8 Pin Pals - Taskunarrit 2 - 6
5 - 6 Pin Pals - Siniharmaat 4 - 4 Virus - Puroporukka 2 - 6
7 - 8 B All In - UKK 0 - 8 Mestaajat - BC Zägä 5 - 3
9 - 10 SaSäSe93ke - Keila-KAhelit 2 - 6 SaSäSe93ke - Good Dreams 6 - 2
11 - 12 Mestaajat - Salakaatajat 6 - 2 B All In - Pyssäri 4 - 4
13 - 14 Puroporukka - KRIS Satakunta 6 - 2 Siniharmaat - TuTut 2 - 6
rata 9.kierros 23.3. - 24.3. tulos 10.kierros 30.3. - 31.3.  
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
11 - 12 Helmiorvokki - Keila-KAhelit 0 - 8 Virus - TuTut 0 - 8
13 - 14 Hukkakaato - Salakaatajat 8 - 0 Pyssäri - KRIS Satakunta 6 - 2
15 - 16 Siniharmaat - KRIS Satakunta 4 - 4 Good Dreams - Salakaatajat 6 - 2
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 B All In - TuTut 0 - 8 Puroporukka - UKK 4 - 4
3 - 4 SaSäSe93ke - Pyssäri 2 - 6 BC Zägä - Keila-KAhelit 0 - 8
5 - 6 Mestaajat - Good Dreams 2 - 6 Pin Pals - Mestaajat 2 - 6
7 - 8 Puroporukka - BC Zägä 2 - 6 Taskunarrit - SaSäSe93ke 0 - 8
9 - 10 Virus - Taskunarrit 6 - 2 BC Tumpelot - B All In 4 - 4
11 - 12 Pin Pals - BC Tumpelot 2 - 6 Goblins - Siniharmaat 6 - 2
13 - 14 Goblins - UKK 6 - 2 Helmiorvokki - Hukkakaato 2 - 6
rata 11.kierros 6.4. - 7.4. tulos 12.kierros 13.4. - 14.4. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
11 - 12 Helmiorvokki - SaSäSe93ke 2 - 6 Taskunarrit - Goblins 2 - 6
13 - 14 Hukkakaato - B All In 6 - 2 Pin Pals - Helmiorvokki 0 - 8
15 - 16 Virus - Siniharmaat 2 - 6 Hukkakaato - UKK 5 - 3
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 KRIS Satakunta - Salakaatajat 2 - 6 Siniharmaat - Keila-KAhelit 8 - 0
3 - 4 TuTut - Keila-KAhelit 8 - 0 B All In - Salakaatajat 6 - 2
5 - 6 Pyssäri - UKK 2 - 6 SaSäSe93ke - KRIS Satakunta 8 - 0
7 - 8 Pin Pals - Good Dreams 6 - 2 Mestaajat - TuTut 4 - 4
9 - 10 Taskunarrit - BC Zägä 6 - 2 Puroporukka - Pyssäri 6 - 2
11 - 12 BC Tumpelot - Puroporukka 0 - 8 BC Zägä - Good Dreams 0 - 8
13 - 14 Goblins - Mestaajat 6 - 2 Virus - BC Tumpelot 0 - 8
rata 13.kierros 20.4. - 21.4. tulos 14.kierros 27.4. - 28.4. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
11 - 12 Mestaajat - UKK 8 - 0 B All In - KRIS Satakunta 8 - 0
13 - 14 Puroporukka - Keila-KAhelit 0 - 8 SaSäSe93ke - TuTut 3 - 5
15 - 16 BC Zägä - Salakaatajat 8 - 0 Mestaajat - Pyssäri 4 - 4
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Good Dreams - KRIS Satakunta 8 - 0 Puroporukka - Good Dreams 8 - 0
3 - 4 Pyssäri - TuTut 2 - 6 Virus - BC Zägä 8 - 0
5 - 6 Virus - Helmiorvokki 6 - 2 Taskunarrit - BC Tumpelot 2 - 6
7 - 8 Goblins - Hukkakaato 6 - 2 Pin Pals - Goblins 0 - 8
9 - 10 BC Tumpelot - Siniharmaat 6 - 2 Helmiorvokki - UKK 8 - 0
11 - 12 Taskunarrit - B All In 0 - 8 Hukkakaato - Keila-KAhelit 6 - 2
13 - 14 Pin Pals - SaSäSe93ke 4 - 4 Siniharmaat - Salakaatajat 4 - 4
rata 15.kierros 4.5. - 5.5. tulos 16.kierros 18.5. - 19.5. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
11 - 12 Siniharmaat - Pyssäri 2 - 6 Pin Pals - UKK  
13 - 14 B All In - Good Dreams 2 - 6 Taskunarrit - Keila-KAhelit  
15 - 16 SaSäSe93ke - BC Zägä 2 - 6 BC Tumpelot - Salakaatajat  
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Mestaajat - Puroporukka 2 - 6 Goblins - KRIS Satakunta
3 - 4 Virus - Pin Pals 7 - 1 Helmiorvokki - TuTut  
5 - 6 Taskunarrit - UKK 0 - 8 Hukkakaato - Pyssäri  
7 - 8 BC Tumpelot - Keila-KAhelit 2 - 6 Siniharmaat - Good Dreams  
9 - 10 Goblins - Salakaatajat 4 - 4 B All In - BC Zägä  
11 - 12 Helmiorvokki - KRIS Satakunta    8 - 0 SaSäSe93ke - Puroporukka  
13 - 14 Hukkakaato - TuTut 0 - 8 Virus - Mestaajat  
rata 17.kierros 1.6. - 2.6. tulos 18. kierros 8.6. - 9.6. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
11 - 12 Taskunarrit - Pyssäri   SaSäSe93ke - Salakaatajat  
13 - 14 BC Tumpelot - Good Dreams   Mestaajat - KRIS Satakunta
15 - 16 Goblins - BC Zägä   Puroporukka - TuTut  
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Helmiorvokki - Puroporukka   BC Zägä - Pyssäri  
3 - 4 Hukkakaato - Mestaajat   Virus - Good Dreams  
5 - 6 Siniharmaat - SaSäSe93ke   B All In - Keila-KAhelit  
7 - 8 Virus - B All In   Siniharmaat - UKK  
9 - 10 Pin Pals - TuTut   Pin Pals - Hukkakaato  
11 - 12 KRIS Satakunta - UKK   Taskunarrit - Helmiorvokki  
13 - 14 Salakaatajat - Keila-KAhelit   BC Tumpelot - Goblins  
rata 19.kierros 15.6. - 16.6. tulos        
  Keskiviikko klo 19:00          
11 - 12 Siniharmaat - B All In          
13 - 14 Hukkakaato - SaSäSe93ke          
15 - 16 Helmiorvokki - Mestaajat          
  Torstai klo 19:00          
1 - 2 Goblins - Puroporukka          
3 - 4 BC Tumpelot - BC Zägä          
5 - 6 Taskunarrit - Good Dreams          
7 - 8 Pin Pals - Pyssäri          
9 - 10 TuTut - UKK          
11 - 12 KRIS Satakunta - Keila-KAhelit          
13 - 14 Virus - Salakaatajat          
FINAALI & BANKETTI Perjantai 17.6.2022                
rata 1.kierros klo 18.00 (2s. peleinä) tulos klo 18:30      
1 - 2                
3 - 4                
5 - 6                
7 - 8                
9 -10                
11 - 12                
13 - 14                
15 - 16                
                 
                 
rata Mitalipelit (1 s.)       tulos      
1 - 2                
3 - 4                
5 - 6                
7 - 8                
9 - 10                
11 - 12                
13 - 14                
15 - 16                
                 
 
Päivitetty 17.5.2022

Otetaanko mittaa?


BOWLING4YOU PORI

Puinnintie 4
28360 Pori

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 631 6600 
porinkeilahalli@bowling4you.fi 

Porin Aukioloajat & Hinnasto
Porin Online-varaus

   

 


BOWLING4YOU RAUMA

Valtakatu 15
26100 Rauma

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 822 1922
info@raumankeilahalli.fi

Rauman Aukioloajat & Hinnasto
Rauman Online-varaus

  

Lisätietoa evästekäytännöstä »