Bowling4You tiedottaa


(Julkaistu 11.1.2022)
 
« Edellinen | Seuraava »

Pelikierrokset 2022 - 2023

 
rata 1.kierros 21.9. - 22.9.2022 tulos 2.kierros 28.9. - 29.9. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  B All In - BC Tumpelot 6 - 2 Virus - Taskunarrit 8 - 0
9 - 10 BC Zägä - Goblins 0 - 8 UKK - BC Tumpelot 6 - 2
11 - 12 Good Dreams - Helmiorvokki 4 - 4 Goblins - B All In 4 - 4
13 - 14 Hukkakaato - Keila-Kahelit 8 - 0 Helmiorvokki - BC Zägä 8 - 0
15 - 16 KRIS Satakunta - Mestaajat 2 - 6 Good Dreams - Keila-Kahelit 4 - 4

 

 

               
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Märät Rännit - Nakkepyy 8 - 0 Hukkakaato - Mestaajat 0 - 8
3 - 4 Pin Pals - Puroporukka 6 - 2 KRIS Satakunta - Nakkepyy 4 - 4
5 - 6 Pyssäri - Salakaatajat 8 - 0 Märät Rännit - Puroporukka 2 - 6
7 - 8 SaSäSe93ke - Siniharmaat 2.0 2 - 6 Pin Pals - Salakaatajat 8 - 0
9 - 10 Taskunarrit - TuTut 8 - 0 Pyssäri - Siniharmaat 2.0 2 - 6
11 - 12

UKK

- Virus 8 - 0  SaSäSe93ke - TuTut 2 - 6
rata

3.kierros 5.10. - 6.10.

tulos

4.kierros 12.10. - 13.10.

tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  Pyssäri - TuTut   Märät Rännit - Siniharmaat 2.0
9 - 10 SaSäSe93ke - Virus   Good Dreams - Nakkepyy  
11 - 12 BC Tumpelot - Taskunarrit   Virus - Pyssäri  
13 - 14 Goblins - UKK   BC Tumpelot - SaSäSe93ke  
15 - 16 Helmiorvokki - B All In   Goblins - Taskunarrit  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Keila-Kahelit - BC Zägä   UKK - Helmiorvokki  
3 - 4 Mestaajat - Good Dreams   B All In - Keila-Kahelit  
5 - 6 Nakkepyy - Hukkakaato   BC Zägä - Mestaajat  
7 - 8 KRIS Satakunta - Puroporukka   TuTut - Pin Pals  
9 - 10 Märät Rännit - Salakaatajat   Hukkakaato - Puroporukka  
11 - 12 Pin Pals - Siniharmaat 2.0 Salakaatajat - KRIS Satakunta
rata 5.kierros 19.10. - 20.10. tulos 6.kierros 26.10. - 27.10. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  Salakaatajat - Hukkakaato   Puroporukka - BC Zägä  
9 - 10 KRIS Satakunta - Siniharmaat 2.0 Salakaatajat - Good Dreams  
11 - 12 Märät Rännit - TuTut   Siniharmaat 2.0 - Hukkakaato  
13 - 14 Virus - Pin Pals   KRIS Satakunta - TuTut  
15 - 16 Pyssäri - BC Tumpelot   Märät Rännit - Virus  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 SaSäSe93ke - Goblins   BC Tumpelot - Pin Pals  
3 - 4 Helmiorvokki - Taskunarrit   Pyssäri - Goblins  
5 - 6 Keila-Kahelit - UKK   SaSäSe93ke - Helmiorvokki  
7 - 8 Mestaajat - B All In   Taskunarrit - Keila-Kahelit  
9 - 10 BC Zägä - Nakkepyy   UKK - Mestaajat  
11 - 12 Puroporukka - Good Dreams   B All In - Nakkepyy  
rata 7.kierros 2.11. - 3.11. tulos 8. kierros 9.11. - 10.11. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  Nakkepyy - UKK   Mestaajat - SaSäSe93ke  
9 - 10 Puroporukka - B All In   Nakkepyy - Taskunarrit  
11 - 12 BC Zägä - Salakaatajat   UKK - Puroporukka  
13 - 14 Good Dreams - Siniharmaat 2.0 Salakaatajat - B All In  
15 - 16 TuTut - Hukkakaato   Siniharmaat 2.0 - BC Zägä  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 KRIS Satakunta - Virus   TuTut - Good Dreams  
3 - 4 BC Tumpelot - Märät Rännit   Virus - Hukkakaato  
5 - 6 Goblins - Pin Pals   BC Tumpelot - KRIS Satakunta
7 - 8 Pyssäri - Helmiorvokki   Goblins - Märät Rännit  
9 - 10 SaSäSe93ke - Keila-Kahelit   Pin Pals - Helmiorvokki  
11 - 12 Mestaajat - Taskunarrit   Keila-Kahelit - Pyssäri  
rata 9.kierros 16.11. - 17.11. tulos 10.kierros 23.11. - 24.11.  
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  Pin Pals - Keila-Kahelit   KRIS Satakunta - Helmiorvokki  
9 - 10 Pyssäri - Mestaajat   Märät Rännit - Keila-Kahelit  
11 - 12 SaSäSe93ke - Nakkepyy   Pin Pals - Mestaajat  
13 - 14 Taskunarrit - Puroporukka   Nakkepyy - Pyssäri  
15 - 16 UKK - Salakaatajat   Puroporukka - SaSäSe93ke  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Siniharmaat 2.0 - B All In   Salakaatajat - Taskunarrit  
3 - 4 BC Zägä - TuTut   Siniharmaat 2.0 - UKK  
5 - 6 Virus - Good Dreams   B All In - TuTut  
7 - 8 BC Tumpelot - Hukkakaato   Virus - BC Zägä  
9 - 10 KRIS Satakunta - Goblins   Good Dreams - BC Tumpelot  
11 - 12 Märät Rännit - Helmiorvokki   Goblins - Hukkakaato  
rata SIJOITUSSARJA 30.11. - 1.12. tulos BAKER-pistekierros 7.12 - 8.12. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  22 - 21   1 - 22  
9 - 10 20 - 19   2 - 21  
11 - 12 18 - 17   3 - 20  
13 - 14 16 - 15   4 - 19  
15 - 16 14 - 13   5 - 18  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 12 - 11   6 - 17  
3 - 4 10 - 9   7 - 16  
5 - 6 8 - 7   8 - 15  
7 - 8 6 - 5   9 - 14  
9 - 10 4 - 3   10 - 13  
11 - 12 2 - 1   11 - 12  
HALLILIIGAN KINKKUKISA 15.12.2022 klo 19:00
rata 11.kierros 11.1. - 12.1.2023 tulos 12.kierros 18.1. - 19.1. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  Good Dreams - Pin Pals   SaSäSe93ke - KRIS Satakunta
9 - 10 BC Tumpelot - Salakaatajat   Virus - Helmiorvokki  
11 - 12 Puroporukka - Goblins   Keila-Kahelit - TuTut  
13 - 14 Märät Rännit - Hukkakaato   UKK - Taskunarrit  
15 - 16 Virus - TuTut   Pin Pals - Pyssäri  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 BC Zägä - Pyssäri   Puroporukka - Siniharmaat 2.0
3 - 4 SaSäSe93ke - B All In   Goblins - BC Tumpelot  
5 - 6 Helmiorvokki - Nakkepyy   Hukkakaato - B All In  
7 - 8 Keila-Kahelit - Mestaajat   Salakaatajat - Nakkepyy  
9 - 10 Siniharmaat 2.0 - Taskunarrit   Mestaajat - Märät Rännit  
11 - 12 KRIS Satakunta - UKK   Good Dreams - BC Zägä  
rata 13.kierros 25.1. - 26.1. tulos 14.kierros 1.2. - 2.2. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  BC Tumpelot - Virus   Good Dreams - B All In  
9 - 10 Goblins - TuTut   Hukkakaato - Pyssäri  
11 - 12 Helmiorvokki - Siniharmaat 2.0 Taskunarrit - KRIS Satakunta
13 - 14 Keila-Kahelit - Salakaatajat   TuTut - Helmiorvokki  
15 - 16 Mestaajat - Puroporukka   SaSäSe93ke - Pin Pals  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 B All In - UKK   Nakkepyy - Puroporukka  
3 - 4 Taskunarrit - BC Zägä   Salakaatajat - Mestaajat  
5 - 6 Good Dreams - SaSäSe93ke   Siniharmaat 2.0 - Keila-Kahelit  
7 - 8 Hukkakaato - KRIS Satakunta Märät Rännit - UKK  
9 - 10 Nakkepyy - Pin Pals   BC Tumpelot - BC Zägä  
11 - 12 Pyssäri - Märät Rännit   Virus - Goblins  
rata 15.kierros 8.2. - 9.2. tulos 16. kierros 15.2. - 16.2. tulos
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  Keila-Kahelit - Puroporukka   Siniharmaat 2.0 - Salakaatajat  
9 - 10 Mestaajat - Nakkepyy   Pyssäri - SaSäSe93ke  
11 - 12 TuTut - BC Tumpelot   B All In - Märät Rännit  
13 - 14 Siniharmaat 2.0 - Goblins   Virus - Nakkepyy  
15 - 16 Salakaatajat - Helmiorvokki   UKK - Good Dreams  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Pyssäri - KRIS Satakunta Goblins - Keila-Kahelit  
3 - 4 Märät Rännit - Pin Pals   BC Zägä - KRIS Satakunta
5 - 6 UKK - BC Zägä   Pin Pals - Taskunarrit  
7 - 8 Good Dreams - Taskunarrit   Mestaajat - BC Tumpelot  
9 - 10 B All In - Virus   Helmiorvokki - Hukkakaato  
11 - 12 Hukkakaato - SaSäSe93ke   TuTut - Puroporukka  
rata 17.kierros 22.2. - 23.2. tulos 18.kierros 1.3. - 2.3.  
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  Hukkakaato - Good Dreams   TuTut - Nakkepyy  
9 - 10 B All In - BC Zägä   Pin Pals - UKK  
11 - 12 Pyssäri - UKK   Hukkakaato - BC Zägä  
13 - 14 Pin Pals - KRIS Satakunta SaSäSe93ke - Märät Rännit  
15 - 16 Taskunarrit - Märät Rännit   B All In - KRIS Satakunta
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Mestaajat - TuTut   Helmiorvokki - BC Tumpelot  
3 - 4 Nakkepyy - Siniharmaat 2.0 Keila-Kahelit - Virus  
5 - 6 Puroporukka - Virus   Taskunarrit - Pyssäri  
7 - 8 Helmiorvokki - Goblins   Puroporukka - Salakaatajat  
9 - 10 Salakaatajat - SaSäSe93ke   Goblins - Good Dreams  
11 - 12 BC Tumpelot - Keila-Kahelit   Siniharmaat 2.0 - Mestaajat  
rata 19.kierros 8.3. - 9.3. tulos 20.kierros 15.3. - 16.3.  
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  Salakaatajat - Goblins   Helmiorvokki - Mestaajat  
9 - 10 Helmiorvokki - Puroporukka   Taskunarrit - Hukkakaato  
11 - 12 Nakkepyy - Keila-Kahelit   Salakaatajat - Virus  
13 - 14 Mestaajat - Virus   Puroporukka - BC Tumpelot  
15 - 16 BC Tumpelot - Siniharmaat 2.0 Nakkepyy - Goblins  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Pin Pals - Hukkakaato   Good Dreams - Märät Rännit  
3 - 4 Good Dreams - Pyssäri   UKK - SaSäSe93ke  
5 - 6 KRIS Satakunta - Märät Rännit   TuTut - Siniharmaat 2.0
7 - 8 BC Zägä - SaSäSe93ke   B All In - Pyssäri  
9 - 10 TuTut - UKK   Keila-Kahelit - KRIS Satakunta
11 - 12 Taskunarrit - B All In   BC Zägä - Pin Pals  
rata 21.kierros 22.3. - 23.3. tulos BAKER-pistekierros 29.3. - 30.3.
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  BC Zägä - Märät Rännit   12 - 11  
9 - 10 Keila-Kahelit - Helmiorvokki   13 - 10  
11 - 12 KRIS Satakunta - Good Dreams   14 - 9  
13 - 14 B All In - Pin Pals   15 - 8  
15 - 16 Hukkakaato - UKK   16 - 7  
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai klo 19:00  
1 - 2 Taskunarrit - SaSäSe93ke   17 - 6  
3 - 4 TuTut - Salakaatajat   18 - 5  
5 - 6 Mestaajat - Goblins   19 - 4  
7 - 8 Siniharmaat 2.0 - Virus   20 - 3  
9 - 10 Puroporukka - Pyssäri   21 - 2  
11 - 12 Nakkepyy - BC Tumpelot   22 - 1  
rata SIJOITUSSARJA 5.4. - 6.4. tulos VÄLIERÄT 12.4.    
  Keskiviikko klo 19:00   Keskiviikko klo 19:00  
7 - 8  22 - 21   1 - 8  
9 - 10 20 - 19   3 - 6  
11 - 12 18 - 17   2 - 7  
13 - 14 16 - 15   4 - 5  
15 - 16 14 - 13          
                 
  Torstai klo 19:00   Torstai 13.4. klo 19:00   
1 - 2 12 - 11   Hallimestaruus    
3 - 4 10 - 9          
5 - 6 8 - 7          
7 - 8 6 - 5          
9 - 10 4 - 3          
11 - 12 2 - 1          
FINAALI & BANKETTI TORSTAI 20.4.2023                
rata 1.kierros klo 18.00  tulos klo 19:15      
1 - 2 9   10 2 srj        
3 - 4 11   12 2 srj        
5 - 6 13   14 2 srj        
7 - 8 5 - 8 2 srj 2   3 1 srj
9 -10 6 - 7 2 srj 1   4 1 srj
11 - 12 15   16 2 srj Voittajat finaaliin      
13 - 14 17 ja 18   19 BAKER 6 srj Hävinneet pronssiotteluun  
15 - 16 20 ja 21   22 BAKER 6 srj        
                 
                 
rata Mitalipelit (1 s.)       tulos      
1 - 2                
3 - 4                
5 - 6                
7 - 8 Finaali              
9 - 10                
11 - 12 Pronssi              
13 - 14                
15 - 16                
                 
 
Päivitetty 1.10.2022

Otetaanko mittaa?


BOWLING4YOU PORI

Puinnintie 4
28360 Pori

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 631 6600 
porinkeilahalli@bowling4you.fi 

Porin Aukioloajat & Hinnasto
Porin Online-varaus

   

 


BOWLING4YOU RAUMA

Valtakatu 15
26100 Rauma

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 822 1922
info@raumankeilahalli.fi

Rauman Aukioloajat & Hinnasto
Rauman Online-varaus

  

Lisätietoa evästekäytännöstä »