« Edellinen | Seuraava »

Pelikierrokset

 
rata 1.kierros TO 16.9. klo 19.00 tulos 2.kierros TO 23.9. klo 19.00 tulos
1 - 2 Virukset - X-Team 4 - 4 Siniharmaat - Epic Fail 6 - 2
3 - 4 Kamut - Zägä 2 - 6 OK - X-Team 2 - 6
5 - 6 BT KoKa - Petun Willet 0 - 8 Zägä - Virukset 0 - 8
7 - 8 Mestaajat - Kaatoränni 2 - 6 Kamut - Petun Willet 0 - 8
9 - 10 Viikingit - Puroporukka 4 - 4 BT KoKa - Kaatoränni 0 - 8
11 - 12 Smilers - Pin Pals 0 - 8 Puroporukka - Mestaajat 2 - 6
13 - 14 Joukkueiden joukkue - UKK 8 - 0 Pin Pals - Viikingit 6 - 2
15 - 16 BC Tumpelot - Hukkakaato 0 - 8 UKK - Smilers 6 - 2
HUILI Epic Fail - TuTut HUILI Hukkakaato - Joukkueiden joukkue  
HUILI OK - Siniharmaat HUILI TuTut - BC Tumpelot  
rata 3.kierros TO 30.9. klo 19.00 tulos 4.kierros TO 7.10. klo 19.00 tulos
1 - 2 Kamut - BT KoKa 6 - 2 Petun Willet - Smilers 0 - 8
3 - 4 Zägä - UKK 6 - 2 Kaatoränni - Joukkueiden joukkue 4 - 4
5 - 6 Mestaajat - Viikingit 2 - 6 Puroporukka - BC Tumpelot 4 - 4
7 - 8 OK - TuTut 4 - 4 Pin Pals - Epic Fail 8 - 0
9 - 10 Puroporukka - X-Team 6 - 2 UKK - OK 8 - 0
11 - 12 Pin Pals - Joukkueiden joukkue 6 - 2 Hukkakaato - Virukset 6 - 2
13 - 14 Siniharmaat - Hukkakaato 0 - 8 Kamut - TuTut 6 - 2
15 - 16 Epic Fail - BC Tumpelot 2 - 6 BT KoKa - Siniharmaat 0 - 8
HUILI Petun Willet - Kaatoränni HUILI Mestaajat - X-Team  
HUILI Smilers - Virukset HUILI Viikingit - Zägä  
rata 5.kierros TO 14.10. klo 19.00 tulos 6.kierros TO 21.10. klo 19.00 tulos
1 - 2 BT KoKa - UKK 0 - 8 Joukkueiden joukkue - TuTut 6 - 2
3 - 4 Mestaajat - Hukkakaato 6 - 2 Siniharmaat - BC Tumpelot 2 - 6
5 - 6 Viikingit - TuTut 8 - 0 Epic Fail - X-Team 0 - 8
7 - 8 Smilers - Siniharmaat 6 - 2 Zägä - OK 4 - 4
9 - 10 X-Team - Joukkueiden joukkue 2 - 6 Virukset - Petun Willet 0 - 8
11 - 12 BC Tumpelot - Zägä 2 - 6 Kaatoränni - Kamut 6 - 2
13 - 14 Petun Willet - Epic Fail 8 - 0 BT KoKa - Puroporukka 0 - 8
15 - 16 OK - Kaatoränni 8 - 0 Pin Pals - Mestaajat 2 - 6
HUILI Puroporukka - Virukset HUILI UKK - Viikingit  
HUILI Kamut - Pin Pals HUILI Hukkakaato - Smilers  
rata 7.kierros TO 28.10. klo 19.00 tulos 8.kierros TO 4.11. klo 19.00 tulos
1 - 2 Mestaajat - Zägä 8 - 0 Hukkakaato - Viikingit 6 - 2
3 - 4 Viikingit - Petun Willet 8 - 0 Smilers - TuTut 2 - 6
5 - 6 Smilers - Kaatoränni 6 - 2 Joukkueiden joukkue - Siniharmaat 8 - 0
7 - 8 Puroporukka - Joukkueiden joukkue 6 - 2 X-Team - BC Tumpelot 6 - 2
9 - 10 BC Tumpelot - Pin Pals 8 - 0 Epic Fail - Zägä 0 - 8
11 - 12 Epic Fail - UKK 2 - 6 OK - Petun Willet 2 - 6
13 - 14 Hukkakaato - OK 2 - 6 Virukset - Kaatoränni 1 - 7
15 - 16 Virukset - TuTut 2 - 6 Puroporukka - Kamut 4 - 4
HUILI Siniharmaat - Kamut HUILI BT KoKa - Pin Pals  
HUILI X-Team - BT KoKa HUILI UKK - Mestaajat  
rata 9.kierros TO 11.11. klo 19.00 tulos 10.kierros TO 18.11. klo 19.00 tulos
1 - 2 OK - Puroporukka 2 - 6 Kaatoränni - BC Tumpelot 4 - 4
3 - 4 Pin Pals - Virukset 6 - 2 Epic Fail - Puroporukka 0 - 8
5 - 6 UKK - Kamut 2 - 6 Pin Pals - OK 2 - 6
7 - 8 BT KoKa - Hukkakaato 0 - 8 UKK - Virukset 8 - 0
9 - 10 TuTut - Mestaajat 0 - 8 Kamut - Hukkakaato 6 - 2
11 - 12 Siniharmaat - Viikingit 8 - 0 BT KoKa - TuTut 0 - 8
13 - 14 X-Team - Smilers 2 - 6 Mestaajat - Siniharmaat 6 - 2
15 - 16 Zägä - Joukkueiden joukkue 2 - 6 X-Team - Viikingit 0 - 8
HUILI BC Tumpelot - Petun Willet HUILI Zägä - Smilers  
HUILI Kaatoränni - Epic Fail HUILI Joukkueiden joukkue - Petun Willet  
rata 11.kierros TO 25.11. klo 19.00 tulos 12.kierros TO 2.12. klo 19.00 tulos
1 - 2 Zägä - Pin Pals 2 - 6 TuTut - Kaatoränni 0 - 8
3 - 4 Petun Willet - Mestaajat 2 - 6 Puroporukka - Pin Pals 6 - 2
5 - 6 TuTut - UKK 4 - 4 Virukset - Mestaajat 4 - 4
7 - 8 Epic Fail - Viikingit 2 - 6 Siniharmaat - Zägä 6 - 2
9 - 10 BT KoKa - Smilers 0 - 8 Joukkueiden joukkue - Viikingit 6 - 2
11 - 12 Kamut - X-Team 6 - 2 Petun Willet - Hukkakaato 2 - 6
13 - 14 OK - Joukkueiden joukkue 2 - 6 BC Tumpelot - BT KoKa 8 - 0
15 - 16 BC Tumpelot - Virukset 6 - 2 Kamut - Epic Fail 8 - 0
HUILI Hukkakaato - Puroporukka HUILI X-Team - UKK  
HUILI Siniharmaat - Kaatoränni HUILI Smilers - OK  
rata 13.kierros TO 9.12. klo 19.00 tulos 14.kierros TO 16.12. klo 19.00 tulos
1 - 2 Epic Fail - Virukset 0 - 8 Puroporukka - Siniharmaat 4 - 4
3 - 4 UKK - Petun Willet 6 - 2 Virukset - BT KoKa 8 - 0
5 - 6 Siniharmaat - TuTut 8 - 0 OK - Epic Fail 0 - 8
7 - 8 BC Tumpelot - Mestaajat 8 - 0 Joukkueiden joukkue - Smilers 2 - 6
9 - 10 OK - Kamut 4 - 4 Pin Pals - UKK 0 - 8
11 - 12 Viikingit - Smilers 2 - 6 Zägä - Kaatoränni 4 - 4
13 - 14 Puroporukka - Zägä 2 - 6 TuTut - Petun Willet 8 - 0
15 - 16 Joukkueiden joukkue - BT KoKa 8 - 0 Hukkakaato - X-Team 6 - 2
HUILI Kaatoränni - Hukkakaato   Viikingit - BC Tumpelot HUILI
HUILI Pin Pals - X-Team   Mestaajat - Kamut HUILI
rata 15.kierros TO 13.1. klo 19.00 tulos 16.kierros TO 20.1. klo 19.00 tulos
1 - 2 Pin Pals - Hukkakaato 8 - 0 Viikingit - Kaatoränni 6 - 2
3 - 4 Joukkueiden joukkue - Kamut 2 - 6 TuTut - Zägä 0 - 8
5 - 6 Kaatoränni - Puroporukka 8 - 0 Petun Willet - Pin Pals 0 - 8
7 - 8 TuTut - X-Team 2 - 6 Hukkakaato - UKK 2 - 6
9 - 10 Siniharmaat - Virukset 6 - 2 Kamut - BC Tumpelot 0 - 8
11 - 12 Mestaajat - OK 6 - 2 X-Team - Siniharmaat 0 - 8
13 - 14 UKK - BC Tumpelot 6 - 2 Epic Fail - Mestaajat 6 - 2
15 - 16 Petun Willet - Zägä 0 - 8 Smilers - Puroporukka 2 - 6
HUILI Smilers - Epic Fail   OK - BT KoKa HUILI
HUILI BT KoKa - Viikingit   Virukset - Joukkueiden joukkue HUILI
rata 17.kierros TO 27.1. klo 19.00 tulos 18.kierros TO 3.2. klo 19.00 tulos
1 - 2 BC Tumpelot - OK 4 - 4 Smilers - Mestaajat 0 - 8
3 - 4 X-Team - Kaatoränni 2 - 6 BT KoKa - Epic Fail 0 - 8
5 - 6 Kamut - Smilers 4 - 4 BC Tumpelot - Joukkueiden joukkue 2 - 6
7 - 8 Zägä - BT KoKa 8 - 0 Petun Willet - Puroporukka 6 - 2
9 - 10 Petun Willet - Siniharmaat 4 - 4 Hukkakaato - TuTut 2 - 6
11 - 12 UKK - Puroporukka 8 - 0 Virukset - Kamut 8 - 0
13 - 14 Viikingit - Virukset 0 - 8 Zägä - X-Team 6 - 2
15 - 16 TuTut - Pin Pals 6 - 2 Viikingit - OK 2 - 6
HUILI Joukkueiden joukkue - Mestaajat   Pin Pals - Siniharmaat HUILI
HUILI Epic Fail - Hukkakaato   Kaatoränni - UKK HUILI
rata 19.kierros TO 10.2. klo 19.00 tulos 20.kierros TO 17.2. klo 19.00 tulos
1 - 2 X-Team - Petun Willet 2 - 6 Epic Fail - TuTut 6 - 2
3 - 4 BC Tumpelot - Smilers 2 - 6 OK - Siniharmaat 8 - 0
5 - 6 Hukkakaato - Zägä 8 - 0 Hukkakaato - Joukkueiden joukkue 0 - 8
7 - 8 Viikingit - Kamut 2 - 6 Petun Willet - Kaatoränni 2 - 6
9 - 10 Mestaajat - BT KoKa 8 - 0 Smilers - Virukset 5 - 3
11 - 12 Joukkueiden joukkue - Epic Fail 6 - 2 Mestaajat - X-Team 0 - 8
13 - 14 Kaatoränni - Pin Pals 2 - 6 Viikingit - Zägä 2 - 6
15 - 16 Siniharmaat - UKK 2 - 6 Kamut - Pin Pals 6 - 2
HUILI Virukset - OK   BC Tumpelot, UKK HUILI
HUILI Puroporukka - TuTut   Puroporukka, BT KoKa HUILI
rata 21.kierros TO 24.2. klo 19.00 tulos 22.kierros TO 3.3. klo 19.00 tulos
1 - 2 Smilers - Epic Fail 8 - 0 BT KoKa - Pin Pals 0 - 8
3 - 4 X-Team - BT KoKa 6 - 2 BC Tumpelot - Petun Willet 6 - 2
5 - 6 Joukkueiden joukkue - Mestaajat 0 - 8 Zägä - Smilers 6 - 2
7 - 8 Pin Pals - Siniharmaat 2 - 6 X-Team - UKK 8 - 0
9 - 10 Kaatoränni - UKK 2 - 6 Epic Fail - Hukkakaato 0 - 8
11 - 12 Virukset - OK 4 - 4 Siniharmaat - Kaatoränni 0 - 8
13 - 14 Hukkakaato - Puroporukka 6 - 2 Mestaajat - Kamut 0 - 8
15 - 16 Viikingit - BC Tumpelot 6 - 2 Virukset - Joukkueiden joukkue 6 - 2
HUILI Petun Willet, TuTut   Puroporukka, Viikingit  
HUILI Zägä, Kamut   TuTut, OK  
rata 23.kierros to 10.3. klo 19.00 tulos 24.kierros to 17.3. klo 19.00 tulos
1 - 2 TuTut - BC Tumpelot 4 - 4 Joukkueiden joukkue - Petun Willet 6 - 2
3 - 4 Puroporukka - Virukset 0 - 8 BT KoKa - Viikingit 2 - 6
5 - 6 UKK - Viikingit 2 - 6 Kaatoränni - Hukkakaato 2 - 6
7 - 8 Hukkakaato - Smilers 0 - 8 Puroporukka - TuTut 8 - 0
9 - 10 Siniharmaat - Kamut 0 - 8 Smilers - OK 6 - 2
11 - 12 OK - BT KoKa 6 - 2 UKK - Mestaajat 0 - 8
13 - 14 Kaatoränni - Epic Fail 8 - 0    
15 - 16 Pin Pals - X-Team 6 - 2    
HUILI Joukkueiden joukkue, Zägä   Virukset, Kamut, Zägä, Pin Pals, X-Team
HUILI Petun Willet,Mestaajat   Siniharmaat, Epic Fail, BC Tumpelot 
rata Sijoituskierros TO 24.3. klo 17.00 tulos Sijoituskierros TO 24.3. klo 19.00 tulos
1 - 2 Epic Fail - BT KoKa 4 - 4 Viikingit - X-Team 6 - 2
3 - 4 Petun Willet - TuTut 2 - 6 BC Tumpelot - Zägä 6 - 2
5 - 6     Smilers - Kamut 0 - 8
7 - 8     Mestaajat - Kaatoränni 2 - 6
9 - 10     UKK - Joukkueiden Joukkue 8 - 0
11 - 12     Pin Pals - Hukkakaato 0 - 8
13 - 14     Virukset - Puroporukka 6 - 2
15 - 16     OK - Siniharmaat 0 - 8
         
Jatkosarjat
rata 1.kierros TO 31.3. klo 19.00 tulos 2.kierros TO 7.4. klo 19.00 tulos
1 - 2 Mestaajat - Kaatoränni 2 - 6 Tutut - BT KoKa 8 - 0
3 - 4 UKK - Hukkakaato 8 - 0 Epic Fail - OK 6 - 2
5 - 6 Pin Pals - Smilers 6 - 2 Kamut - Hukkakaato 6 - 2
7 - 8 Joukkueiden Joukkue - Virukset 0 - 8 Mestaajat - UKK 2 - 6
9 - 10 Siniharmaat - Viikingit 0 - 8 BC Tumpelot - Virukset 2 - 6
11 - 12 Zägä - X-Team 4 - 4 Pin Pals - Joukkueiden Joukkue 4 - 4
13 - 14 Epic Fail - Petun Willet 0 - 8 Puroporukka - X-Team 8 - 0
15 - 16 OK - BT KoKa 8 - 0 Siniharmaat - Zägä 6 - 2
HUILI Kamut, BC Tumpelot HUILI Kaatoränni, Smilers  
KUILI Puroporukka, Tutut KUILI Viikingit, Petun Willet  
rata 3.kierros TO 14.4. klo 19.00 tulos 4.kierros TO 21.4. klo 19.00 tulos
1 - 2 Puroporukka - Zägä 8 - 0 Smilers - BC Tumpelot  
3 - 4 Viikingit - X-Team 8 - 0 Pin Pals - Virukset 4 - 4
5 - 6 Tutut - OK 3 - 5 Viikingit - Puroporukka 6 - 2
7 - 8 Petun Willet - BT KoKa 8 - 0 X-Team - Siniharmaat 8 - 0
9 - 10 Kamut - UKK 4 - 4 Petun Willet - Tutut 6 - 2
11 - 12 Kaatoränni - Hukkakaato 8 - 0 BT KoKa - Epic Fail 4 - 4
13 - 14 BC Tumpelot - Joukkueiden Joukkue 2 - 6 Kamut - Kaatoränni 2 - 6
15 - 16 Smilers - Virukset 2 - 6 Hukkakaato - Mestaajat 6 - 2
HUILI Mestaajat, Pin Pals HUILI UKK, Joukkueiden Joukkue  
HUILI Siniharmaat, Epic Fail HUILI Zägä, OK  
rata 5.kierros TO 28.4. klo 19.00 tulos    
1 - 2 Joukkueiden Joukkue - Smilers 6 - 2    
3 - 4 BC Tumpelot - Pin Pals 8 - 0    
5 - 6 UKK - Kaatoränni 8 - 0    
7 - 8 Kamut - Mestaajat 6 - 2    
9 - 10 Zägä - Viikingit 6 - 2    
11 - 12 Puroporukka - Siniharmaat 8 - 0    
13 - 14 OK - Petun Willet 6 - 2    
15 - 16 Tutut - Epic Fail 6 - 2    
HUILI Hukkakaato, Virukset      
HUILI X-Team, BT KoKa      
  Finaalit ja banquet to 5.5. klo 18:00  
rata

1.kierros klo 18.00

(pelataan 1 peli)

tulos

2.kierros n. klo 18.35

(pelataan 1 peli)

1 - 2 Puroporukka - Siniharmaat 698 - 535 Zägä - Puroporukka 666 - 642
3 - 4 Zägä - X-Team
502 - 623
X-Team - Siniharmaat 667 - 584
5 - 6 Kaatoränni - Hukkakaato 586 - 584 Mestaajat - Kaatoränni 594 - 620
7 - 8 Kamut - Mestaajat 570 - 652 Hukkakaato - Kamut 609 - 614
9 - 10 BC Tumpelot - Smilers 551 - 599 Smilers - Pin Pals 532 - 628
11 - 12 Joukkueiden joukkue - Pin Pals 597 - 599 BC Tumpelot - Joukkueiden Joukkue 618 - 550
13 - 14 Petun Willet - BT KoKa 610 - 478 Tutut - Petun Willet 631 - 557
15 - 16 Tutut - Epic Fail 560 - 551 Epic Fail - BT KoKa 601 - 548
HUILI UKK, Virukset   UKK, Virukset  
HUILI Viikingit - OK   Viikingit - OK  
rata 3.kierros n. klo 19.10 (pelataan 1 peli)      
1 - 2 Viikingit - Puroporukka 565 - 583    
3 - 4 X-Team - Zägä 621 - 651    
5 - 6 UKK - Kaatoränni 671 - 572    
7 - 8 Kamut - Mestaajat 671 - 617    
9 - 10 Virukset - Smilers 571 - 644    
11 - 12 Pin Pals - BC Tumpelot 628 - 532    
13 - 14 OK - Tutut 534 - 570    
15 - 16 Petun Willet - Epic Fail 639 - 465    
HUILI Hukkakaato, Joukkueiden joukkue      
HUILI Siniharmaat - BT KoKa      
 

Otetaanko mittaa?


BOWLING4YOU PORI

Puinnintie 4
28360 Pori

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 631 6600 
porinkeilahalli@bowling4you.fi 

Aukioloajat & Hinnasto
Online-varaus

   

 


BOWLING4YOU RAUMA

Valtakatu 15
26100 Rauma

Katso sijainti kartalta

Puh. 02 822 1922
info@raumankeilahalli.fi

Aukioloajat & Hinnasto
Online-varaus

  


BOWLING4YOU FORSSA

Wahreninkatu 11
30100 Forssa

Katso sijainti kartalta

Puh. 03 422 6262
forssankeilahalli@bowling4you.fi

Aukioloajat & Hinnasto
Online-varaus